ECO 15 Universālais tīrīšanas līdzeklis 5l

ECO 15 Universālais tīrīšanas līdzeklis 5l

  

ECO 15. Universālais tīrīšanas līdzeklis. (Koncentrāts) 5 litri.

Viens līdzeklis, kas ļauj notīrīt jebkura veida netīrumus no jebkura veida virsmām.

  • ECONOMIC universālais tīrīšanas līdzeklis ir neaizvietojams palīgs ikdienas tīrības nodrošināšanai. 
  • pH līdzsvarota formula padara universālo tīrīšanas līdzekli piemērotu jebkura veida virsmu tīrīšanai. Tajā pašā laikā līdzeklis ir nekaitīgs Jūsu ādai.
  • Arī ikdienas uzkopšana var būt ekonomiski izdevīga. ECONOMIC universālais tīrīšanas līdzeklis sniedz iespēju Jums noteikt nepieciešamo līdzekļa apjomu, lai izmantotā līdzekļa deva atbilstu nepieciešamajam rezultātam. 

Universālo tīrīšanas līdzekli var izmantot jebkura veida ūdensizturīgas virsmas tīrīšanai, tādējādi atbrīvojot Jūs no nepieciešamības izmantot vairākus līdzekļus viena objekta tīrīšanai. Nepārspējams līdzeklis cīņā ar netīrumiem, kas tajā pašā laikā nekaitē virmsmām un Jūsu roku ādai. Ar universālo tīrīšanas līdzekli tīrītās virsmas ilgi saglabā tīrību un svaiguma efektu.

ECONOMIC universālais tīrīšanas līdzeklis lieliski piemērots grīdu, logu, sienu, keramikas flīžu, metāla, mēbeļu, alumīnija un nerūsējošā tērauda, kā arī citu ūdensizturīgu virsmu tīrīšanai. 

Šo koncentrātu var izmantot visdažādāko telpu  uzkopšanai. Tie var būt bērnudārzi, skolas, viesnīcas, kā arī biroji un citas telpas.

Lietošana:

 

Vienkārši atšķaidiet universālo tīrīšanas līdzekli ar ūdeni atbilstoši nepieciešamajam rezultātām. Uzklājiet ar pulverizatoru vai drānu, pēc tam izbaudiet vispārēju tīrību.

Atšķaidīšana:


Vispārēja tīrīšana: 3-5%
Grīdas un sienas: 10%
Ļoti netīrām virsmām: 20%


Bīstamības apzīmējumi:
Eye Dam. 1: H318 - Izraisa nopietnus acu bojājumus.
Skin Irrit. 2: H315 - Kairina ādu.


Rūpējoties par apkārtējo vidi un Jūsu drošību, produktos tiek izmantotas tikai augu bāzes virsmaktīvās vielas, saglabājot maksimālo tīrīšanas efektu tās viegli bioloģiski sadalās. Mēs neizmantojam petroķīmiskos produktus, hlorīdus, halogēnus, fosfātus vai fosfātu aizstājējus. Profesionālie, videi draudzīgi ECONOMIC produkti atbilst visaugstākajām ES tīrīšanas līdzekļu prasībām.


 


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods
  • Modelis: ECO 15
  • Pieejamība: Pieejams
  • 8,02€
  • Cena ar PVN: 9,70€