Privātuma Politika

Izmantojot Economic.lv mājas lapu, no Jums var tikt prasīta personīga rakstura informācija, tai skaitā informācija, kas ir nepieciešama, lai varētu iepirkt produkciju, rakstīt mums izmantojot saziņas formu vai parakstoties uz mūsu informatīviem ziņojumiem. Economic.lv nodotie personīgie dati tiks izmantoti ar maksimālu piesardzību un drošības pakāpi. Jūsu personīgie dati var tikt izmantoti, lai Jūs varētu veikt preču pasūtījumu, rēķinu piestādīšanai, saziņai, informatīvo ziņojumu saņemšanai, kā arī izmantošanai pastāvīgo klientu bonusu programmas ietvaros.

  

Trešās puses

Realizējot veiktā pasūtījuma piegādi, mēs varam nodot Jūsu personīgo informāciju Economic.lv sadarbības partneriem, kurjērpiegādātājiem vai eksprespiegāžu darbiniekiem, kas ir iesaistīti preču piegādē, kā arī mūsu partneruzņēmumiem, datu apstrādes uzņēmumiem, kredītkaršu maksājuma apstrādes centriem un citiem uzņēmumiem, kuri ir iesaistīti preču piegādes un pēcpārdošanas apkalpošanas servisā. Mārketinga saziņas veidi Lai sniegtu informāciju par mūsu jaunumiem, akcijām un citiem bonusu programmas piedāvājumiem un servisu, kas, pēc mūsu uzskatiem, varētu veicināt pilnvērtīgu sadarbību, Economic.lv var izmantot Jūsu personīgo informāciju mārketingam un saziņai. Jūs varat jebkurā brīdī atteikties no šo informatīvu ziņojumu saņemšanas. Economic.lv uzņemas atbildību par Jūsu personīgās informācijas izmantošanu reklāmas un saziņas vajadzībām no trešo personu puses. Economic.lv mājas lapā iesniegto personīgo informācija Jūs varat mainīt vai izdzēst.

  

Cookies (sīkfaili)

Cookies (sīkfaili) ir teksta faili, kurus Economic.lv apkalpojošais serveris raida Jūsu pārlūkprogrammai, apmeklējot mājas lapu. Tie tiek saglabāti, vai arī noraidīti atkarībā no Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem. Saglabātie Jūsu pārlūkprogrammā sīkfaili ļauj serverim atpazīt jūsu datoru, līdz ar to atvieglojot atkārtotu ielogošanos Economic.lv sistēmā, sadaļās, kuras ir aizsargātas ar lietotāja vārdu un paroli. Economic.lv sīkfailus izmanto tikai un vienīgi mājas lapas pilnveidošanai un draudzīgas vides izveidei mūsu mājas lapas apmeklētājiem un patstāvīgiem lietotājiem. Pilnvērtīgas sadarbības īstenošanai un mājas lapas nevainojamai darbībai piedāvājam sīkfailus saglabāt. Noraidot tos, lūdzam, mainīt Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus. Mājas lapas izsekošanas kodi Economic.lv izmanto mājas lapas izsekošanas kodus, lietotāju darbību pārraudzīšanai, kas tiek darīts mājas lapas uzlabošanas nolūkos un sadarbības veicināšanai kopumā.

  

Drošība

Mūsu mājas lapa uztur augstu aizsardzību pret personīgās un norēķinu informācijas zaudējumu, nesankcionētu izmantošanu un piekļūšanu šai informācijai. Datu pārraide starp Jūsu Interneta pārlūkprogrammu un mūsu serveri tiek nodrošināta ar 128b drošības līmeni Secure Sockets Layer (SSL). 

  

Atsauces uz citām vietnēm

Informējam, ka šī privātuma politika ir attiecināma tikai uz Economic.lv mājas lapu. Ņemot vērā, ka mūsu mājas lapā var parādīties atsauces uz citām tīmekļa vietnēm, rekomendējam pirms sniegt personīgo informāciju šajās vietnēs iepazīt to privātuma politiku. Economic.lv nenes atbildību par citās tīmekļa vietnēs iesniegto personīgo informāciju.