ECO 41 Putojošs Dezinfekcijas līdzeklis 5l

ECO 41 Putojošs Dezinfekcijas līdzeklis 5l

 

ECO 41. Putojošs Dezinfekcijas līdzeklis. (Gatavs lietošanai) 5 litri.

Virsmu dezinfekcijai ar putām.

  • Nesatur aldehīdus, bez smaržas.
  • Vienā piegājienā attīra un dezinficē.
  • Viegli noslaukāms.

Efektīvs plaša pielietojuma dezinfekcijas līdzeklis uz putu bāzes ikdienas lietošanai. Pateicoties putu noturībai, dezinfekcijas līdzeklis nokļūst uz vēlamās virsmas un nenotek, tādējādi nodrošinot maksimālu iedarbību. Nogalina visas zināmās baktērijas virtuvē un vannasistabā. Piemērots ātrai izmantošanai, izsmidzinot un notīrot pat jutīgas virsmas.

Ieteicams lietošanai pārtikas ražošanas telpās, lai notīrītu jebkura veida virsmas, ieskaitot darba virsmas, iekārtas, ledusskapjus un plauktus.

Šo universālo dezinfekcijas līdzekli var izmantot visdažādāko virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai. To var izmantot bērnudārzos, skolās, viesnīcās, pārtikas ražotnēs, kā arī birojos un citās telpas.

Lietošana:

 

Uzsmidziniet uz tīrāmās virsmas un notīriet tīru un sausu, izmantojot mikrošķiedras drānu.

Cietu virsmu vispārēja dezinfekcija: 30 sekunžu ekspozīcija.

Rūpējoties par apkārtējo vidi un Jūsu drošību, produktos tiek izmantotas tikai augu bāzes virsmaktīvās vielas, saglabājot maksimālo tīrīšanas efektu tās viegli bioloģiski sadalās. Mēs neizmantojam petroķīmiskos produktus, hlorīdus, halogēnus, fosfātus vai fosfātu aizstājējus. Profesionālie, videi draudzīgi ECONOMIC produkti atbilst visaugstākajām ES tīrīšanas līdzekļu prasībām.


 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods
  • Modelis: ECO 41
  • Pieejamība: Pieejams
  • 18,60€
  • Cena ar PVN: 22,51€