Sadzīves ķīmijas drošums un kvalitāte

Publicēts Inga 29.10.2018 0 Komentāri

Sadzīves ķīmija ieņem nozīmīgu vietu mūsu dzīvē, bet ne visi saprot mājsaimniecībā izmantojamo ķīmisko vielu ietekmi uz mums un mūsu vidi.

Bieži vien cilvēki pat nezina, cik daudz mūsu mājās ir bīstamu toksīnu: virtuvē, vannas istabā, telpās.

Pērkot sadzīves ķīmiju, vispirms jāpievērš uzmanība ražotājam, ir uzņēmumi, kas ražo videi draudzīgus, netoksiskus, drošus un nekaitīgus produktus.

Ir nepieciešams rūpīgi izlasīt iegādāto sadzīves ķīmijas sastāvu. Sastāvā var būt ķīmiskie elementi, kas var radīt lielu kaitējumu organismam.

Izvairieties no produktiem, kas ietver:

Hloru

Tas noved pie sirds un asinsvadu sistēmas slimībām, veicina aterosklerozes, hipertensijas, dažādu alerģisku reakciju rašanos. Hlors iznīcina olbaltumvielas cilvēka organismā, nelabvēlīgi ietekmē cilvēka matus un ādu, palielina vēža risku.

Fosfātus

Fosfāti arī rada lielu kaitējumu cilvēka organismam, laika gaitā tas var izraisīt dažādas slimības un vēža šūnu attīstību.

Anjonu virsmaktīvās vielas

Tās arī apzīmē kā A-VAV. Tās ir visagresīvākās virsmaktīvās vielas. Tās izraisa imunitātes traucējumus, alerģiju, smadzeņu, aknu, nieru un plaušu bojājumu.

 

Viens no visbīstamākajiem sadzīves ķīmijas veidiem ir trauku mazgāšanas līdzeklis.

Tas jau sen ir pierādīts, ka mazgājot traukus, to ir grūti nomazgāt, pat ja traukus mēs vairākkārt skalojam ar tekošu ūdeni. Nākamo reizi, kad mēs izmantosim šos traukus, ēdiens kopā ar ķīmiju nonāks tieši mūsu organismā.

Rūpējoties par apkārtējo vidi un Jūsu drošību, produktos tiek izmantotas tikai augu bāzes virsmaktīvās vielas, saglabājot maksimālo tīrīšanas efektu tās viegli bioloģiski sadalās. Mēs neizmantojam petroķīmiskos produktus, hlorīdus, halogēnus, fosfātus vai fosfātu aizstājējus.

Ar mūsu produktiem Jūs varat iepazīties šeit.

Atstāt komentāru