ECO 32 Tauku noņēmējs grīdām 5l

ECO 32 Tauku noņēmējs grīdām 5l

  

ECO 32. Tauku noņēmējs grīdām. (Koncentrāts) 5 litri.

Īpaši efektīvs tauku noņēmējs.

  • Bez smaržas - izmantojams arī pārtikas nozarē.
  • Lieliskas tauku noņemšanas īpašības no jebkurām virsmām.
  • Ļoti augstas koncentrācijas.

Tauku un organisko netīrumu tīrīšana no grīdām var būt apgrūtinošs process. Tauku noņēmējs grīdām ir paredzēts  ikdienas grīdu uzkopšanas procesa atvieglošanai. Līdzekli ir viegli uzklāt ar kokvilnas mopu, tas ātri iedarbojas pat uz stipri ieēdušamies taukiem un netīrumiem. Tauku noņēmēja sastāvs ir augsti koncentrēti sārmains, tas nesatur amonjaku.

Tauku noņēmējs grīdām ir ideāli piemērots dzīvnieku un augu izcelsmes tauku, minerāleļļu un citu taukvielu tīrīšanai virtuvē, ceptuvē, gaļas apstrādes cehā vai citās vietās, kur nepieciešams nodrošināt pilnvērtīgu tīrību.

Šo tauku noņemšanas līdzekli var izmantot visdažādāko grīdu tīrīšanai. To var izmantot bērnudārzos, skolās, viesnīcās, pārtikas ražotnēs, kā arī birojos un citās telpas.

Lietošana:


Atšķaidiet ar ūdeni atbilstoši nepieciešamajam rezultātām. Uzklājiet ar izsmidzinātāju un notīriet. Lielām virsmām atšķaidiet spainī un uzklājiet līdzekli ar mopu. 

NEIZMANTOT UZ ALUMĪNIJA, CINKOTĀM VAI CITĀM VIRSMĀM, KAS JUTĪGAS PRET SĀRMAINU IEDARBĪBU.

Atšķaidīšana:


Vispārēja tīrīšana: 2%
Atkaļķošana: 10%
Īpaši netīrām virsmām: 20%

Rūpējoties par apkārtējo vidi un Jūsu drošību, produktos tiek izmantotas tikai augu bāzes virsmaktīvās vielas, saglabājot maksimālo tīrīšanas efektu tās viegli bioloģiski sadalās. Mēs neizmantojam petroķīmiskos produktus, hlorīdus, halogēnus, fosfātus vai fosfātu aizstājējus. Profesionālie, videi draudzīgi ECONOMIC produkti atbilst visaugstākajām ES tīrīšanas līdzekļu prasībām.


 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods
  • Modelis: ECO 32
  • Pieejamība: Pieejams
  • 8,42€
  • Cena ar PVN: 10,19€