Par mums

Economic zīmola produktus ražo zinātniski – pētnieciskais, ķīmiskās rūpniecības uzņēmums LAKURA. Uzņēmums stratēģiski ir bāzēts Olainē. Pilsēta Olaine - ķīmiskās un farmācijas rūpniecības centrs Austrumeiropā, māja nozares ekspertiem, inovatīvām izstrādēm un tehnoloģijām.

Mūsu uzņēmums izstrādā, attīsta, ražo un izplata Baltijā un visos galvenajos Eiropas tirgos ķīmiskos produktus izmantošanai klīninga kompānijās, pārtikas pārstrādes nozarēs, valsts sabiedriskās organizācijās un citos tautsaimniecības tirgus segmentos. Visos procesos tiek izmantotas progresīvas, videi draudzīgas tehnoloģijas ražošanā, uzglabāšanā un transportēšanā. 

Uzņēmuma LAKURA stratēģija ir vērsta uz Latvijas un ārzemju tirgu nodrošināšanu ar augstas kvalitātes produkciju, kas izstrādāta pēc labākajām Latvijas ķīmiskās rūpniecības skolas tradīcijām, atbilst mūsdienīgām prasībām un patērētāju pieprasījumam.

Izvērstāk par Lakura Chemical Company Jūs varat uzzināt nospiežot šeit.Par ECONOMIC zīmolu:

ECONOMIC zīmola produkciju LAKURA Pētniecības un attīstības (R&D) nodaļas eksperti ciešā sadarbībā ar nozares speciālistiem, izstrādāja tieši profesionālam lietotājam. Nozaru profesionāli augsti novērtē mūsu produktus un tas īsā laikā ECONOMIC zīmolu padarīja par izvēli numur viens, tai skaitā, sekojošos tirgus segmentos:

   Ja jūs esat neliels tīrīšanas, mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļu patērētājs vai arī valsts iestāde, viesnīca vai starptautiska klīninga kompānija ar lielu līdzekļu patēriņu - mums ir risinājums tieši Jums! Ceram, ka arī Jūs pievienosieties pie ECONOMIC zīmola produktu lietotājiem, kuri bauda mūsu ekonomiski izdevīgu un videi draudzīgu produkciju!


Sadarbojoties ar mums ECONOMIC zīmols Jums piedāvā:


BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Palīdzēsim Jums pariezi izvēlēties produktu, iekļauties budžetā un atbildēsim uz visiem jautājumiem par produktu un tā lietošanu.


ĒRTA MĀJAS LAPAS VIDE

Reģistrētie lietotāji var saņem pilnu produkta dokumentāciju, viegli un ērti veikt pasūtījumu, sekot pasūtījuma izpildes statusam, izsekot savu pasūtījumu vēsturi, saņemt speciālus piedāvājumus.


ĀTRA PIEGĀDE

Mūsu loģistikas departaments nodrošina ātru un ērtu produkcijas piegādi visā mūsu valsts teritorijā jau nākamajā dienā.


CENAS NO RAŽOTĀJA

Tieša sadarbība ar mūsu uzņēmumu vienmēr nodrošina Jums izdevīgākos nosacījumus un nevainojamu apkalpošanas kvalitāti.


ECOMOMIC ZĪMOLS UN KVALITĀTE

Ražots izmantojot inovatīvākās pasaules līmeņa tehnoloģijas. Ražošanas procesos tiek piemērotas stingras kvalitātes prasības.


PĒTNIECĪBA UN ATTĪSTĪBA

Mūsu zinātnieki pēta pēdējās tendences tīrīšanas, mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļu izmatošanā un attīstībā nodrošinot mūsu produktiem visaugstāko konkurētspēju vietējā un starptautiskajā tirgū.


ECONOMIC zīmola īpatnības un unikāli risinājumi:


ĒRTI NOSAUKUMI

Viegli sevi raksturojoši, pašsaprotami nosaukumi valsts valodā izslēdz produktu nepareizu lietošanu un atvieglo lietotāja darbu.


KODU SISTĒMA

Katram produktam piešķirts īss, unikāls ciparu identifikators ērtākai produkta lietošanai un komunikācijai ar lietotāju.


EKO DOZĒŠANAS SISTĒMA

Nodrošina pareizu dozēšanu, kas savukārt garantē ekonomiju un drošu pielietojumu lietotājam un attīrāmajām virsmām.


QR KODS

Operatīvi saņem aktuālu informāciju par produktu, tā lietošanu vai atkārtota pasūtījuma veikšanai skanē kodu no iepakojuma izmantojot viedierīci.


ĒRTS IEPAKOJUMS

Mūsu produkti ir ērti un droši iepakoti, tos parocīgi uzglabāt, pārnēsāt un lietot. Produkta ekoloģiskumu, tai skaitā nodrošina pārstrādājamais iepakojums.


VIEGLS LIETOŠANĀ

Pateicoties kodu sistēmai un QR kodiem etiķete ir ērti pārskatāma, savukārt Eco dozēšanas sistēma nodrošina funkcionāli efektīvu lietošanu.

Vienmēr Jūsu uzticamākie partneri, ar patiesu cieņu, LAKURA kolektīvs.