Piegāde un apmaksa

Mūsu klienti visaugstāk vērtē ECONOMIC tīrīšanas, mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļu nepārspējamu kvalitāti, ērtību produktu pielietojumā un ātru piegādi jebkurā vietā mūsu valsts teritorijā!

Mūsdienīgā pasaulē laiks un piegāžu stabilitāte ir izšķirošs moments stratēģiska partnera izvēlē. Tīrīšanas un kopšanas jautājumus un problēmas risināšanu varat droši uzticēt mums!

Kā veikt pirkumus mūsu tiešsaistes veikalā

Solis 1

Laipni lūgti mūsu veikalā. ECONOMIC mazgāšanas līdzekļu lielveikalā jūs varat iepirkties tiešsaistē 24/7.

Solis 2

Ielogojieties savā kontā. Ja Jums vēl nav konta, lūdzam to reģistrēt, aizpildot reģistrēšanās formu.

Solis 3

Lūdzu, izvēlieties preces, kuras vēlaties iegādāties, un pievienojiet to iepirkšanās grozam.

Solis 4

Ja jums ir atlaižu kupons neaizmirstiet to ievadīt pasūtījuma noformēšanas laikā, speciāli tam atvēlētajā ailē.

Solis 5

Kad esat veicis pasūtījumu mēs nosūtīsim Jums priekšapmaksas rēķinu. Apmaksājiet to.

Solis 6

Tiklīdz esam saņēmuši maksājumu*, Jūsu pasūtījums tiks piegādāts nākamajā dienā.

* Ja pārskaitījums notiek no citas bankas un Jūs vēlaties saņemt pasūtījumu bez kavēšanās, lūdzam, atsūtīt maksājuma apstiprinošu dokumentu, lai jau nākamajā dienā pasūtījums būtu pie Jums!

  

Piegāde

Lai nodrošinātu Jums visizdevīgākos nosacījumus, sākot ar pasūtījuma 60EUR un vairāk piegāde visā Latvijas teritorijā ir bezmaksas.

Mājas lapā veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no pulksten 9:00 – 17:00. Darba dienās līdz pulksten 12:00 saņemtie pasūtījumi tiek apstrādāti tajā pašā dienā, bet pēc pulksten 12:00 un brīvdienās tiek apstrādāti nākamajā darba dienā.

  

Atlaides

Reģistrējoties ECONOMIC mazgāšanas līdzekļu lielveikalā Jūs varat iegūt vairākas priekšrocības, īpašus piedāvājumus un citas atlaides.

Ja Jūs regulāri iepērkat tīrīšanas, mazgāšanas, dezinfekcijas un citus uzkopšanai paredzētos līdzekļus, mūsu EKO draudzīgs uzņēmums ir pretimnākošs, papildus izdevīgāku nosacījumu, speciālo piedāvāju un atlaižu piešķiršanai. Rakstiet mums un mēs izskatīsim iespējas izdarīt mūsu ekonomisku piedāvājumu vēl izdevīgāku un piedāvāsim īpašas cenas un apmaksas nosacījums.

Valsts iestādes, reģistrējoties ECONOMIC mazgāšanas līdzekļu lielveikalā, pēc pieprasījuma saņem speciālus apmaksas nosacījumus un atlaides. Sazinieties ar mums izmantojiet mājas lapā pieejamo kontaktformu.