ECO 23 Līdzeklis pret pelējumu un sēnīti 5l

ECO 23 Līdzeklis pret pelējumu un sēnīti 5l

  

ECO 23. Līdzeklis pret pelējumu un sēnīti. (Gatavs lietošanai) 5 litri.

Dziļas piekļuves putas pelējuma un sēnītes noņemšanai.

  • Efektīvi noņem pelējumu un sēnīti.
  • Spēcīgs balinošs efekts.
  • Viegli un ātra iedarbība, nav nepieciešama papildus berzšana.

Līdzeklis paredzēts pelējuma, sēnītes, nepatīkamu smaku radošas biofilmas noņemšanai no jebkura veida cietām virsmām sanitārajos mezglos, ģērbtuvēs, mitrās telpās un ārā - visur, kur var rasties nepatīkamais skats un smakas.

Noņem pelējumu un sēnītes no jebkura veida keramiskām flizēm un šuvēm, gumijas, vinila un betona. Perfekti piemērots arī vannasistabas aizkaru, izlietņu, logu rāmju un sienu tīrīšanai.

Šo līdzekli pret pelējumu un sēnīti var izmantot visdažādāko telpu grīdu uzkopšanai. Tie var būt bērnudārzi, skolas, viesnīcas, kā arī biroji un citas telpas.

Lietošana:

  

Izsmidziniet uz notīrītas virsmas, ja nepieciešams sakratiet, ļaujiet 5 minūtes iedarboties un noskalojiet ar ūdeni. Ja nepieciešams atkārtojiet.

Šim līdzeklim ir balinoša iedarbība. Pirms izmantošanas pārbaudiet līdzekli uz nemanāmas virsmas. Uz auduma, paklājiem, drēbēm un aizkariem var palikt traipi.

Rūpējoties par apkārtējo vidi un Jūsu drošību, produktos tiek izmantotas tikai augu bāzes virsmaktīvās vielas, saglabājot maksimālo tīrīšanas efektu tās viegli bioloģiski sadalās. Mēs neizmantojam petroķīmiskos produktus, hlorīdus, halogēnus, fosfātus vai fosfātu aizstājējus. Profesionālie, videi draudzīgi ECONOMIC produkti atbilst visaugstākajām ES tīrīšanas līdzekļu prasībām.


 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods
  • Modelis: ECO 23
  • Pieejamība: Pieejams
  • 5,44€
  • Cena ar PVN: 6,58€