ECO 11 Stikla tīrīšanas līdzeklis 5l

ECO 11 Stikla tīrīšanas līdzeklis 5l

  

ECO 11. Stikla tīrīšanas līdzeklis (gatavs lietošanai). 5 litri.

Jūsu logi un citi stikla izstrādājumi, spoguļi un plastmasas virsmas vēl nekad nav bijuši tik viegli tīrāmi.

  • Ar ECONOMIC stikla tīrīšanas līdzekli pārsteidzošs ir tā darbības rezultāts - uz stikla nepaliek svītru, smērējumu vai netīrumu pēdas.
  • Tauku un netīrumu problēma uz stikla, spoguļu un plastmasas izstrādājumu virsmām tiek novērsta ātri un efektīvi, jo stikla tīrīšanas līdzeklī izmantotais sastāvs ātri iznīcina tauku un netīrumu kārtu.
  • Lai logi būtu tīri, vairs nav jānopūlas. Uzsmidziniet ECONOMIC logu tīrīšanas līdzekli un vienkārši notīriet ar papīra salveti, dvieli vai drānu. Vienkārši un bez piepūles iegūsiet lielisku rezultātu.

Unikālā ECONOMIC stikla virsmu tīrītāja bezšvīku tehnoloģija ļauj darbu paveikt tīrīšanas līdzeklim, nevis jums. Tā savu darbību uzsāk līdzko tīrītājs ir uzsmidzināts un atbrīvo virsmas no pirkstu nospiedumiem, putekļiem un citiem netīrumiem pat pirms jūs sākat tīrīšanu. Efektīva tīrība tiek nodrošināta izmantojot dabīgas sastāvdaļas bez kaitīgā un bīstamā amonjaka.

ECONOMIC logu tīrīšanas līdzeklis lieliski piemērots logu, dubultlogu, spoguļu, stikla priekšmetu un ūdensizturīgu virsmu, piemēram, vitrīnu, LCD ekrānu, keramikas flīžu, plastmasas, nerūsējošā tērauda un alumīnija virsmu tīrīšanai.

Šo stikla tīrīšanas līdzekli var izmantot visdažādāko telpu uzkopšanai. Tie var būt logi bērnudārzos, skolās, viesnīcās, kā arī birojos un citās telpās.

Lietošana:

 

Uzsmidziniet uz tīrāmās virsmas un tad notīriet ar sausu tīru mikrošķiedras drānu.


Piezīme: Neizsmidziniet uz iekārtu elektriskajām komponentēm.

Rūpējoties par apkārtējo vidi un Jūsu drošību, produktos tiek izmantotas tikai augu bāzes virsmaktīvās vielas, saglabājot maksimālo tīrīšanas efektu tās viegli bioloģiski sadalās. Mēs neizmantojam petroķīmiskos produktus, hlorīdus, halogēnus, fosfātus vai fosfātu aizstājējus. Profesionālie, videi draudzīgi ECONOMIC produkti atbilst visaugstākajām ES tīrīšanas līdzekļu prasībām.


 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods
  • Modelis: ECO 11
  • Pieejamība: Pieejams
  • 4,36€
  • Cena ar PVN: 5,28€