Eco 22 Notekcauruļu tīrīšanas līdzeklis 5l

Eco 22 Notekcauruļu tīrīšanas līdzeklis 5l

  

ECO 22. Notekcauruļu tīrīšanas līdzeklis. (Gatavs lietošanai) 5 litri.

Ātri, vienkārši un efektīvi atbrīvo aizsērējušās caurules un izlietņu sifonus, kā arī novērš aizdambējumus tualešu un vannasistabu notekās.

  • Ātri atbrīvo no aizsērējuma.
  • Perfekti izmantojams gan virtuvē, gan vannasistabā, gan tualetē.
  • Droši izmantojams, jo nekaitē caurulēm un kanalizācijas sistēmai.

Profesionālais cauruļu tīrīšanas līdzeklis ir neaizvietojams palīgs aizdambējumu novēršanai. Tas ir īpaši iedarbīgs, ātri un efektīvi novērš ūdens noteku aizdambējumus un izšķīdina jebkura veida radušos šķēršļus caurulēs un sifonos. Lieliski piemērots līdzeklis izmantošanai virtuvē, vannasistabā un tualetē. Drošs jebkura veida caurulēm un kanalizācijas sistēmām.

Šķidrā koncentrāta unikālā formula sniedz maksimālu rezultātu, ātri un efektīvi izšķīdinot eļļas, tauku un cita veida organisku vielu atliekas, kas daļēji vai pilnībā nosprosto caurules vai tauku savākšanas sistēmas.

Šis cauruļu tīrīšanas līdzekli ir plaša pielietojuma produkts. To var izmantot bērnudārzos, skolās, viesnīcas, kā arī birojos un citu iestāžu telpās.

Lietošana:


Ielejiet 150ml līdzekļa notekā, tad uzlejiet 500ml auksta vai silta ūdens. Ļaujiet iedarboties 10 minūtes. Noskalojiet ar ūdeni. Ja nepieciešams, atkārtojiet.

Izvairieties no saskares ar krāniem, drenāžas aizbāžņiem, apdares materiāliem un darba virsmām. Ja notikusi saskarsme, noskalojiet ar ūdeni.

Rūpējoties par apkārtējo vidi un Jūsu drošību, produktos tiek izmantotas tikai augu bāzes virsmaktīvās vielas, saglabājot maksimālo tīrīšanas efektu tās viegli bioloģiski sadalās. Mēs neizmantojam petroķīmiskos produktus, hlorīdus, halogēnus, fosfātus vai fosfātu aizstājējus. Profesionālie, videi draudzīgi ECONOMIC produkti atbilst visaugstākajām ES tīrīšanas līdzekļu prasībām.


  

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods
  • Modelis: ECO 22
  • Pieejamība: Pieejams
  • 6,90€
  • Cena ar PVN: 8,35€