ECO 31 Putas cepeškrāsns un grila tīrīšanai 5l

ECO 31 Putas cepeškrāsns un grila tīrīšanai 5l

  

ECO 31. Putas cepeškrāsns un grila tīrīšanai. (Gatavas lietošanai) 5 litri.

Stipras iedarbības putas.

  • Spēcīga tīrīšanas iedarbība pat pret ļoti piedegušiem taukiem un citiem organiskiem netīrumiem.
  • Lieliskas tauku noņemšanas īpašības.
  • Drošs līdzeklis lietošanai pārtikas nozarē.

Putas cepeškrāsns un grila tīrīšanai ir paredzētas īpaši efektīvai cīņai pret piedegušiem taukiem un citiem organiskiem nosēdumiem, kas var rasties cepeškrāsnī, uz grila vai  darba virsmām. Biezās putas pārklāj tīrāmo virsmu, nenotek un spēcīgi iedarbojas visā netīrumu slāņa dziļumā. Putas satur augstas koncentrācijas tīrošas vielas un sārmus. Ātri un efektīvi notīra virsmas.

Putas ir īpaši izstrādātas cepeškrāšņu, ventilatoru un gatavošanas virsmu tīrīšanai. Tās ir drošas lietošanai nerūsējošā tērauda, stikla, porcelāna, stikla un plastmasas virsmām.

Šo cepeškrāsns un grila tīrīšanas līdzekli var izmantot visdažādāko iekārtu tīrīšanai. To var izmantot bērnudārzos, skolās, viesnīcās, kā arī birojos un citās telpās.

Lietošana:

 

Uzsmidziniet uz tīrāmās virsmas, ja nepieciešams ierīvējiet, atstājiet iedarboties 5 minūtes. Pēc tam noskalojiet ar ūdeni. Ja nepieciešams, atkārtojiet darbību.

NEIZMANTOT UZ ALUMĪNIJA, CINKOTĀM VAI CITĀM VIRSMĀM, KAS JUTĪGAS PRET SĀRMAINU IEDARBĪBU.

Rūpējoties par apkārtējo vidi un Jūsu drošību, produktos tiek izmantotas tikai augu bāzes virsmaktīvās vielas, saglabājot maksimālo tīrīšanas efektu tās viegli bioloģiski sadalās. Mēs neizmantojam petroķīmiskos produktus, hlorīdus, halogēnus, fosfātus vai fosfātu aizstājējus. Profesionālie, videi draudzīgi ECONOMIC produkti atbilst visaugstākajām ES tīrīšanas līdzekļu prasībām.


 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods
  • Modelis: ECO 31
  • Pieejamība: Pieejams
  • 7,04€
  • Cena ar PVN: 8,52€